• Opnie klientów 10 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny

Wynajem samochodów Hahn

Szukaj, porównaj i rezerwuj!

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • Ponad 500 000 rezerwacji Ponad pół miliona osób skorzystało przed Tobą 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
 • 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wynajem samochodów Hahn

Wynajęcie samochodu w m. Hahn za pośrednictwem Wynajem-Samochodow.com jest proste, szybkie i przejrzyste. Przedstawiamy najkorzystniejszy wybór z bogatej oferty samochodów do wynajęcia z 125 krajów i 17 000 miejsc na całym świecie. Oferujemy wynajem samochodów all-inclusive w m. Hahn po najniższych cenach i z gwarancją najlepszej obsługi!

Promocje na wynajem samochodów w Hahn

Niezależnie od tego, czy szukasz małego samochodu na wynajem czy vana dla całej rodziny, zawsze oferujemy odpowiednie auta w najniższej cenie. Poniżej prezentujemy kilka przykładów z naszej oferty w Hahn.

Rodzaj samochodu
Mini
Ekonomiczna
Kompaktowa
Średnia
Standardowa
Full-size
Luksusowa
Kombi
Van pasażerski
SUV
Napęd elektryczny

Wypożyczalnie samochodów w Hahn

Poniżej wyszczególniono najlepiej oceniane wypożyczalnie samochodów w Hahn. Za pomocą jednego wyszukiwania porównaj wszystkie opinie i ceny tych wypożyczalni.

 • Dollar Rent a Car

  9.2 (4389)
  Brak dostępnych taryf
 • Europcar

  8.5 (8198)
  Od zł 101 / dzień
 • Buchbinder

  8.3 (550)
  Od zł 96 / dzień
 • Hertz

  8.2 (6938)
  Brak dostępnych taryf
 • Keddy By Europcar

  8.1 (3403)
  Od zł 83 / dzień
 • GLOBAL Rent-a-Car

  7.7 (761)
  Brak dostępnych taryf
 • Sixt

  7.4 (3372)
  Brak dostępnych taryf
 • Flizzr

  7.4 (305)
  Brak dostępnych taryf
 • Thrifty

  5.6 (5528)
  Brak dostępnych taryf
 • Alamo

  7.4 (8717)
  Brak dostępnych taryf
 • Global Rent a Car

  7.3 (140)
  Brak dostępnych taryf
 • National Car Rental

  8.1 (401)
  Brak dostępnych taryf
 • Enterprise

  8.8 (1948)
  Brak dostępnych taryf

Kiedy zarezerwować wypożyczenie samochodu w Hahn?

Wypożyczalnie samochodów w pobliżu Hahn

 

Wynajem samochodu w m. Hahn

Wynajem-Samochodow.com Wynajem Samochodów Hahn porównuje ceny wypożyczalni samochodów w następujacych lokalizacjach:

Informacje o Hahn

Hahn jest wioską położoną 120 kilometrów na zachód od Frankfurtu. Znane jest głównie z lotniska, które wykorzystywane jest przez budżetowe linie lotnicze. Jest to dobrą alternatywą dla portu lotniczego we Frankfurcie. Większość osób po opuszczeniu lotniska podróżuje prosto do miasta. Na czym wiele tracą, ponieważ otoczenie Frankfurt-Hahn jest również warte odwiedzenia. Hahn jest położone w centrum stanu federalnego Rhineland-Palatinate. Jest to również stolica największych winnic w Niemczech. Jest tu również wiele starych zamków, fortec, oraz przepiękna dolina Moselle. Idealne miejsce na wycieczki.

Okolice Hahn

Około 75% niemieckiego wina pochodzi od winnic w Rhineland-Palatinate. Między winnicami rozpościera się wiele pięknych dróg i ścieżek. Każdego roku we wszystkich winnicach odbywają się degustacje win. Drogi można znaleźć na terenach Moselle, Saar, Rhine, Ahr (która podaje czerwone wino). Większość osób uznaje ścieżki Moselle za najpiękniejsze. Wzdłuż drogi, możesz ujrzeć średniowieczne miasteczko Bernkastel-Kues, około trzydziestu kilometrów od Hahn. Miasto leży w centrum rzeki oraz pod ruinami zamku Landshut. To niemalże baśniowe miasto tworzy wiele drewnianych domów i piękny plac. Niedaleko ratusza znajduje się nieco nietypowy i krzywy dom, Spitzhäuschen, który wygląda jakby był żywcem wzięty z bajki. Starożytna brama miasta Graacher Tor mieści interesujące muzeum Municipal Museum. Podczas pierwszego weekendu września odbywa się huczny festiwal Weinfest der Mittelmosel.

Dalej w górę rzeki znajduje się najstarsze miasto w Niemczech Trier. Jak łatwo zauważyć, miasto zbudowali Rzymianie. Główną atrakcją miasta jest Porta Nigra, najstarsza rzymska brama na północ od Alp. Kamienny budynek mieści podwójny kościół, który pochodzi z czasów średniowiecza. Katedrę zbudowana na pozostałościach rzymskiego muru. Kościół Liebfrauenkirche jest położony tam, gdzie leżał kiedyś rzymski kościół. Rzymianie postawili tutaj trzy duże łaźnie: Kaisertherme, Viehmarkt Thermen oraz Barbaratherman. Co ciekawe Viehmarkt Therman leży w miejscu, gdzie stało kiedyś rzymskie forum

To właśnie tutaj urodził się Karl Marx. Jego dom rodzinny to teraz muzeum.

Najlepszym sposobem na zwiedzenie zamków i ruin jest wynajęcie samochodu. Jedna z dróg w dolinie Rhine od Bingen do Koblenz znajduje się na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. Na tej długiej na 65 kilometrów drodze znajduje się ponad czterdzieści zamków oraz fortec. Latem na tym terenie odbywa się wiele festynów oraz średniowiecznych imprez sportowych.

Hunsrück Schiefer- und Burgenstrasse jest również aktywną ścieżką pełną zamków, kościołów i wiejskich domów. Znajdą się tutaj również imponujące cuda przyrody. Parki narodowe Saar-Hunsrück i Soonwald-Nahe zadowolą wielu entuzjastów.

Mainz, nazywana również Moguncją jest stolicą Rhineland-Palatinate. Historyczne miasto, które zawsze będzie kojarzona z nazwiskiem Johannesa Gutenberga. Wynalazca druku i człowiek, który rozpoczął epokę renesansu. W Muzeum Gutenberga możesz sam poczuć, jak trudne było renesansowe drukowanie książek. Nie może oczywiście zabraknąć wydrukowanej przez niego Biblii Gutenberga. Pierwszej wydrukowanej książki na świecie. Mainz nadal jest miastem mediów. Chociaż posiada atrakcyjne stare centrum, jest również siedziba sztuki współczesnej. W muzeum żeglugi możesz znaleźć pozostałości rzymskich łodzi. Dwie z tych łodzi są naturalnej wielkości rekonstrukcjami.

Parkowanie

Od Portu Lotniczego Hahn możesz łatwo dostać się do wielu miejsc w Rhineland-Palatinate. Terminal położony jest po prawej stronie autostrady A50. Centrum wielu miast w Rhineland-Palatinate najczęściej zajmują przechodni, ale można znaleźć miejsca parkingowe dla wynajętego samochodu.

Lotnisko

Hahn leży na prawo od lotniska, ale nie po stronie terminalu, który jest położony niedaleko Lautzenhausen, wiosce na południe od miasta.

 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Hahn