• Gwarancja Najlepszej Ceny
Potrzebujesz pomocy?
+48 221 244 139
Godziny otwarcia

Wynajem samochodów Trapani

Szukaj, porównaj i rezerwuj!

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Globalna obniżka cen rusza właśnie teraz!
Rabaty do 25% i bogata oferta wypożyczalni Rabat ważna do 27 marca - zarezerwuj teraz i oszczędzaj.
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wynajem samochodów Trapani

Wynajęcie samochodu w m. Trapani za pośrednictwem Wynajem-Samochodow.com jest proste, szybkie i przejrzyste. Przedstawiamy najkorzystniejszy wybór z bogatej oferty samochodów do wynajęcia z 125 krajów i 17 000 miejsc na całym świecie. Oferujemy wynajem samochodów all-inclusive w m. Trapani po najniższych cenach i z gwarancją najlepszej obsługi!

Promocje na wynajem samochodów w Trapani

Niezależnie od tego, czy szukasz małego samochodu na wynajem czy vana dla całej rodziny, zawsze oferujemy odpowiednie auta w najniższej cenie. Poniżej prezentujemy kilka przykładów z naszej oferty w Trapani.

Rodzaj samochodu
Mini
Ekonomiczny
Kompaktowy
Średni
Standardowy
Full-size
Luksusowy
Kombi
Van pasażerski
Kabriolet
SUV

Wypożyczalnie samochodów w Trapani

Poniżej wyszczególniono najlepiej oceniane wypożyczalnie samochodów w Trapani. Za pomocą jednego wyszukiwania porównaj wszystkie opinie i ceny tych wypożyczalni.

 • Alamo

  8.1 (7817)
  Od zł 82 / dzień
 • National Car Rental

  8 (380)
  Brak dostępnych taryf
 • Leasys

  7.6 (900)
  Od zł 63 / dzień
 • LocautoRent

  7.6 (1578)
  Od zł 100 / dzień
 • Keddy By Europcar

  7.5 (2945)
  Brak dostępnych taryf
 • Ecovia Rent

  7.4 (282)
  Od zł 82 / dzień
 • Dollar Rent a Car

  7.4 (3783)
  Od zł 103 / dzień
 • Target Rent

  7.4 (29)
  Od zł 161 / dzień
 • Hertz

  7.4 (6087)
  Od zł 132 / dzień
 • Drivalia

  7.4 (198)
  Od zł 153 / dzień
 • Enterprise

  7.3 (1691)
  Od zł 105 / dzień
 • Europcar

  7.3 (7221)
  Brak dostępnych taryf
 • Sicily by Car

  7.2 (2996)
  Od zł 47 / dzień
 • Thrifty

  7.2 (4776)
  Od zł 109 / dzień
 • Optimo Rent

  7.1 (43)
  Od zł 45 / dzień
 • Green Motion

  7.1 (1694)
  Brak dostępnych taryf
 • Budget

  7.1 (8909)
  Od zł 152 / dzień
 • Avis

  7 (5289)
  Od zł 117 / dzień
 • FireFly Car Rental

  6.9 (3422)
  Brak dostępnych taryf
 • InterRent

  6.9 (5931)
  Brak dostępnych taryf
 • Maggiore

  6.4 (1576)
  Od zł 144 / dzień
 • Goldcar

  6 (5037)
  Brak dostępnych taryf
 • Rhodium Car Rental

  5.9 (160)
  Brak dostępnych taryf

Ostatnie oceny

Klienci oceniają nas na /10 w recenzjach

Kiedy zarezerwować wypożyczenie samochodu w Trapani?

Wypożyczalnie samochodów w pobliżu Trapani

 

Wynajem samochodu w m. Trapani

Wynajem-Samochodow.com Wynajem Samochodów Trapani porównuje ceny wypożyczalni samochodów w następujacych lokalizacjach:

Informacje o Trapani

Trapani leży daleko na zachód od Sycylii. W czasach antyku nosiło nazwę Drépanon, co z greckiego znaczy sierp. Nazwa pochodzi od półkulistego kształtu zatoki. W tamtych czasach był to idealny kształt do zbudowania portu. Po założenie portu powstało i miasto. Wszystkie towary mogły być transportowane zarówno z jaj i do Erice. Dzisiaj w porcie odbywa się targ rybny na placu Piazza del Mercato del Pesce. Nazwa oznacza plac targu rybnego.

Trapani jest szczególnie znane ze swojego lotniska, ale miasto również warto odwiedzić. Znajduje się w niej imponująca bazylika Santuario Madonna Santissima Annunziata. Oryginał datowany jest na XIV wiek. Jednak kościół odnowiono w roku 1760. Jednym z najlepszych eksponatów kościoła jest rzeźba Madonny z Trapani, stworzonej prawdopodobnie przez Nino Pisano. Kościoły Sant'Agostino (XIV wiek) oraz Santa Maria de Gesù (XV oraz XVI wiek). Oba są warte odwiedzenia.

Pałac Palazzo Cavarretta jest wspaniałym przykładem włoskiego baroku. Jest to również ratusz miasta. Warto również spojrzeć na inne budynki wzdłuż drogi Corso Vittorio Emanuele.

Każdego roku odbywa się wyjątkowa wielkanocna procesja, która trwa do szesnastu godzin! W trakcie procesji wnoszone są antyczne religijne rzeźby z (XVII oraz XVIII wieku).

Przez setki lat rybacy z Trapani nurkowali w morza, aby zbierać koral do wyrobu biżuterii. Od XV wieku wszyscy artyści miasta za swoje wyroby byli znani w całym basenie Morza Śródziemnego. Koral często mieszano z perłami, kością słoniową, złotem, srebrem oraz miedzion. W muzeum Muzeo Agostino Pepoli możesz na własne oczy poziom dzieł sztuki. Muzeum mieści się w klasztorze z XIV wieku. Nie uwierzysz własnym oczom! Jednym z najlepszych dzieł jest krzyż zrobiony z zaledwie jednego korala!

W okolicach Trapani możesz znaleźć wiele płaskich terenów, gdzie wydobywana jest sól. Możesz dowiedzieć się więcej na temat wydobywania soli w muzeum Museo delle Saline.

Centrum i okolice Trapani

Trapani powstało jako port dla Erice, które możemy znaleźć 14 kilometrów na północ. Miasto leży na szczycie góry. Możemy w nim znaleźć przepiękne średniowieczne centrum. Na północno wschodniej części Erice możesz ujrzeć stare mury oraz dwa zamki: Pepoli oraz Venus. Oba powstały na ruinach świątyni. Od Trapani do prowadzi Erice kolejka liniową.

San Vito lo Capo jest popularnym kurortem ze śnieżno białymi plażami i kryształowo czystą wodą. Na południe miasta - wzdłuż zatoki Castellammare - leży rezerwat przyrody. Jest to pierwszy rezerwat przyrody na Sycyli z naprawdę rzadkimi gatunkami roślin. Można tutaj również ujrzeć wiele gatunków ptaków.

Miłośnicy słodkiego wina Marsala powinni kierować się na południe od Trapani. Od Marsala prowadzi tam wiele winnych ścieżek.

Na wybrzeżu możemy znaleźć wyspy archipelagu Egadi. Ze wszystkich wysp, największa i najpopularniejsza to Favignana. Wyspa ma bardzo ciekawą historię. Odnaleziono na niej wiele grobów z VIII wieku przed naszą erą. Znaleziono je niedaleko San Nicola. Co ciekawe wyspa ma kształt motyla.

Levanzo jest najmniejszą wyspą i idealnym miejscem do spacerów i podziwiania przyrody. Jaskini Genovese posiada przepiękne, prehistoryczne malowidła skalne. Do jaskini można dotrzeć łódką.

Wyspa Marettimo leży dalej na wschód od Trapani i jest odwiedzana najrzadziej. Nawet tutaj można znaleźć wiele jaskiń, wypożyczając łódź.

Parkowanie

Stare centrum Trapani jest przeznaczone głównie dla ruchu pieszych. Możesz parkować na rogu centrum, ale pamiętaj, że w miesiącach letnich ruch potrafi być dość duży. Przy większości hoteli można parkować. Same Trapani jest małe na tyle, że można jest spokojnie zwiedzić pieszo. Do wycieczek przez okolice miasta najlepszy jest wynajęty samochód.

Lotnisko w Trapani

Port lotniczy miasta położony jest trzynaście kilometrów na południe od Trapani. Od Lotniska Vincenzo Florio można dotrzeć do centrum miasta w mniej niż dziesięć minut. Należy się tylko kierować autostradami SP21 oraz SS115. Większość osób przybywa na lotnisko Palermo osiemdziesiąt kilometrów na wschód od Trapani. Autostrada A29 łączy lotnisko z Trapani.

 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Trapani