PLN (zł) (PL)
  • Opnie klientów 10 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny

Wynajem samochodów Forli

Szukaj, porównaj i rezerwuj!

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • Ponad 500 000 rezerwacji Ponad pół miliona osób skorzystało przed Tobą 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
 • 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wynajem samochodów Forli

Wynajęcie samochodu w m. Forli za pośrednictwem Wynajem-Samochodow.com jest proste, szybkie i przejrzyste. Przedstawiamy najkorzystniejszy wybór z bogatej oferty samochodów do wynajęcia z 125 krajów i 17 000 miejsc na całym świecie. Oferujemy wynajem samochodów all-inclusive w m. Forli po najniższych cenach i z gwarancją najlepszej obsługi!

Promocje na wynajem samochodów w Forli

Niezależnie od tego, czy szukasz małego samochodu na wynajem czy vana dla całej rodziny, zawsze oferujemy odpowiednie auta w najniższej cenie. Poniżej prezentujemy kilka przykładów z naszej oferty w Forli.

Rodzaj samochodu
Mini
Ekonomiczna
Kompaktowa
Średnia
Standardowa
Full-size
Luksusowa
Kombi
Van pasażerski
SUV
Napęd elektryczny

Wypożyczalnie samochodów w Forli

Poniżej wyszczególniono najlepiej oceniane wypożyczalnie samochodów w Forli. Za pomocą jednego wyszukiwania porównaj wszystkie opinie i ceny tych wypożyczalni.

 • Leasys

  7.6 (904)
  Brak dostępnych taryf
 • Europcar

  7.4 (8219)
  Od zł 175 / dzień
 • Keddy By Europcar

  7.1 (3445)
  Od zł 162 / dzień
 • Sixt

  7.3 (3402)
  Brak dostępnych taryf
 • Drivalia

  6.9 (551)
  Od zł 131 / dzień
 • Sicily by Car

  7.7 (3252)
  Brak dostępnych taryf
 • U-Save Auto Rental

  8.8 (260)
  Brak dostępnych taryf
 • Target Rent

  7 (59)
  Od zł 209 / dzień

Kiedy zarezerwować wypożyczenie samochodu w Forli?

Wypożyczalnie samochodów w pobliżu Forli

 

Wynajem samochodu w m. Forli

Wynajem-Samochodow.com Wynajem Samochodów Forli porównuje ceny wypożyczalni samochodów w następujacych lokalizacjach:

Informacje o Forli

Położone na terenie Emilia-Romagna średniowieczne miasto Forlì mocno odczuło na sobie działania drugiej wojny światowej. Na przykład, faszystowski dyktator Benito Mussolini zburzył mury miasta, aby znaleźć miejsce dla szerokich dróg. Pod koniec wojny Forlì zostało zbombardowane przez siły aliantów. Mimo wszystko niektóre eksponaty z historycznej części miasta się zachowały.

Plac Piazza Aurelio Saffi jest głównym centrum miasta. Na placu można znaleźć najważniejsze budynki religijne w całym Forlì. Jednym z nich jest opactwo San Mercuriale z wysoką na 75 metrów. Niestety z oryginalnego kościoła pozostał tylko marmurowy portal. Wewnątrz można znaleźć czternastowieczne weneckie kafle oraz przepiękny grób Barbary Manfredi. Kaplica Sakramentu jest ozdobiona freskami z czternastego wieku i obrazami. Można w niej również obrazy z szesnastego i osiemnastego wieku.

Katedra Duomo na placu Piazza del Duomo wzniesiono w dwunastym wieku, ale wiele razy zostawała przebudowywana. Dobrze widoczna neoklasyczna fasada katedry została dodana w dziewiętnastym wieku. Wyrzeźbiona w drewnie Madonna powstała w czternastym wieku.

Na południe miasta znajdziemy średniowieczny kościół San Domenico. Co ciekawe, Napoleon wykorzystywał budowę jako magazyn wojskowy pod koniec dziewiętnastego wieku. Kościół został niedawno odrestaurowany i mieści dzisiaj muzeum. Można w nim znaleźć historyczne wystawy przedstawiające sztukę religijną.

Na terenie Forlì można również znaleźć średniowieczną fortecę Rocca di Ravaldino. Piękne freski można znaleźć w dziewiętnastowiecznym pałacu Palazzo Hercaloni.

Muzeum Museo Romagnolo del Teatro posiada interesującą kolekcję instrumentów muzycznych. Szczególną popularnością cieszą się gatunki harf z terenu Romagna. Muzeum mieści również stare plakaty i relikwie podarowane przez znanego śpiewaka Angelo Masini'ego oraz Soprano Maria Farneti'ego. Obaj dobroczyńcy urodzili się w Forlì.

Centrum i okolice Forlì

Franciszkański zakon na prowincji Pianetto mieści muzeum Museo Civico Mambrini di Galeata. Muzeum zawiera eksponaty historyczne, ale również najnowsze znaleziska archeologiczne. Interesujące prezentacje multimedialne zabiorą cię w niesamowitą podróż w czasie.

Niedaleko Forlì leży miejscowość Predappio. Rodzinne miasto Benito Mussolini'ego. W latach dwudziestych i trzydziestych ostatniego wieku dyktator rozkazał zburzyć dużą część miasta, aby znaleźć miejsce dla architektury faszystowskiej: szerokich bulwarów i imponujących budynków. Choć nie jest szczególnie piękna, nadal jest historycznym zabytkiem.

Region Emilia-Romagna jest idealny do wycieczek samochodowych. Na przykład do nadmorskich kurortów na Andriatyku jak Ravenna oraz Rimini. Poza plażami tereny mają wiele innych atrakcji. Ravenna jest znana z pięknych mozaiki w kościołach. Za to w Rimni można znaleźć pozostałości Imperium Rzymskiego jak Łuk Augusta, most Ponte di Tiberio (nazywany również Mostem Augusta) oraz amfiteatr. Niedaleko Forlì można również znaleźć piękne historyczne miasto Bologna.

Na pokrytych lasami górach niedaleko doliny Casentino można odbyć wiele przyjemnych wędrówek po lasach. Można je odbyć pieszo albo konno. Na terenie Apeninów jest wiele ścieżek.

Parkowanie

Jeśli jedziesz wynajętym samochodem, odnalezienie się na terenie Forlì nie powinno stanowić problemu. Znalezienie miejsca do parkowania również nie powinno być trudne. Może z wyjątkiem centrum miasta. W niebieskich strefach można parkować tylko na czas ograniczony oraz tylko z dyskiem parkingowym. Jeśli widzisz napis Vietato parcheggiare oznacza on: "Zakaz parkowania".

Lotnisko

Port lotniczy w Forlì (znany również jako Lotnisko Forlì-Bologno albo Luigi Ridolfi) położony jest na południowo-wschodnich obrzeżach miasta. Łatwo się tam dostać wynajętym samochodem. Od centrum miasta podążaj Viale Roma (SS9) i skręć w kierunku Via Carlo Seganti. Przejazd z centrum na lotnisko powinien zająć zaledwie dziesięć minut. Droga na lotnisko jest dobrze oznakowana.

 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Forli