• Opnie klientów 10 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny

Wynajem samochodów Zurych

Szukaj, porównaj i rezerwuj!

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • Ponad 500 000 rezerwacji Ponad pół miliona osób skorzystało przed Tobą 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
 • 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wynajem samochodów Zurych

Wynajęcie samochodu w m. Zurych za pośrednictwem Wynajem-Samochodow.com jest proste, szybkie i przejrzyste. Przedstawiamy najkorzystniejszy wybór z bogatej oferty samochodów do wynajęcia z 125 krajów i 17 000 miejsc na całym świecie. Oferujemy wynajem samochodów all-inclusive w m. Zurych po najniższych cenach i z gwarancją najlepszej obsługi!

Promocje na wynajem samochodów w Zurych

Niezależnie od tego, czy szukasz małego samochodu na wynajem czy vana dla całej rodziny, zawsze oferujemy odpowiednie auta w najniższej cenie. Poniżej prezentujemy kilka przykładów z naszej oferty w Zurych.

Rodzaj samochodu
Mini
Ekonomiczna
Kompaktowa
Średnia
Standardowa
Full-size
Luksusowa
Kombi
Van pasażerski
Kabriolet
SUV
Napęd elektryczny

Wypożyczalnie samochodów w Zurych

Poniżej wyszczególniono najlepiej oceniane wypożyczalnie samochodów w Zurych. Za pomocą jednego wyszukiwania porównaj wszystkie opinie i ceny tych wypożyczalni.

 • Avis

  9.4 (6126)
  Od zł 190 / dzień
 • Europcar

  9.2 (8345)
  Od zł 215 / dzień
 • Unirent Car Rental

  8.9 (315)
  Od zł 166 / dzień
 • Dollar Rent a Car

  8.6 (4489)
  Od zł 211 / dzień
 • Enterprise

  8.4 (2011)
  Od zł 195 / dzień
 • Thrifty

  8.2 (5640)
  Od zł 197 / dzień
 • Green Motion

  7.6 (1983)
  Brak dostępnych taryf
 • Hertz

  7.6 (7039)
  Od zł 161 / dzień
 • Sixt

  7.4 (3478)
  Od zł 171 / dzień
 • Flizzr

  7.4 (313)
  Od zł 172 / dzień
 • Alamo

  5.6 (8932)
  Od zł 184 / dzień
 • Budget

  5.2 (9828)
  Od zł 205 / dzień
 • Elite (Luxury)

  Brak recenzji
  Od zł 268 / dzień
 • National Car Rental

  8.1 (413)
  Brak dostępnych taryf
 • NÜ Car Rentals

  7.3 (20)
  Brak dostępnych taryf
 • FireFly Car Rental

  7.4 (3870)
  Brak dostępnych taryf
 • Edel & Stark

  Brak recenzji
  Brak dostępnych taryf
 • Your Rent

  7.7 (49)
  Brak dostępnych taryf
 • McRent

  Brak recenzji
  Brak dostępnych taryf

Kiedy zarezerwować wypożyczenie samochodu w Zurych?

Wypożyczalnie samochodów w pobliżu Zurych

 

Wynajem samochodu w m. Zurych

Wynajem-Samochodow.com Wynajem Samochodów Zurych porównuje ceny wypożyczalni samochodów w następujacych lokalizacjach:

17 Gartenhof Strasse
33 Lindenstrasse
Badenerstrasse 529
Hagenholzstrasse 48
Hohlstrasse 461
Josefstrasse 53

Informacje o Zurych

Zurych jest znane jako czyste, chłodne centrum ekonomiczne. Więc dlaczego warto tam jechać? Co ciekawe z wielu powodów. To prawda, że Zurych jest centrum ekonomicznym Szwecji, ale ma do zaoferowania znacznie więcej. To bardzo modne miasto pełne klubów i restauracji, zarówno szwedzkich, jak i zagranicznych. Miasto jest pięknie położone nad dużym jeziorem z otaczającymi ją Alpami. Jak już wspomnieliśmy to bardzo czyste miasto.

Wszystkie tory tramwajowe splatają się na placu Paradeplatz. Wzdłuż placu rozciąga się Bahnofstrass ekskluzywna dzielnica handlowa pełna salonów mody, sklepów z biżuterią oraz cukierni. Jest to najprawdopodobniej najdroższa ulica na świecie. Dlatego większość odwiedzających będzie musiała się najprawdopodobniej zadowolić oglądaniem wystaw.

W historycznym centrum miasta, na wschód od Bahnofstrass można znaleźć wiele butików oraz sklepów z antykami. Wiele z nich ma w sobie więcej uroku niż produkty z poprzedniej ulicy. Niedaleko rozpościera się gotycki kościół Fraumünster. Główną zaletą świątyni są przepiękne witraże, zaprojektowane przez Marca Chagall. Po drugie stronie rzeki Limmat leży romański kościół Grossmünster. Budowla posiada dwie wierze pochodzące jeszcze z dwunastego wieku. Wejście na wieżę kościoła, jest jedyną tanią rzeczą w Zurych. W kryptach znajduje się posąg Karola Wielkiego. Przy wejściu do kościoła można poczuć, że atmosfera w nim jest mało formalna, praktycznie zwyczajna. Na północ od Niederdof znajdziemy Oberdorf. Podobnie jak druga strona rzeki, jest przeznaczona dla pieszych. Poza sklepami można tu również znaleźć kawiarnie, bary, restauracje oraz kluby nocne. Jest to bardzo przyjemna dzielnica zarówno dniem, jak i nocą.

Robienie zakupów w Langstrasse multikulturowym sercu miasta, na północny zachód od centrum będzie już całkowicie innym doświadczeniem. Aby dostać się do Langstrasse, trzeba przekroczyć most, który przechodzi przez tory kolejowe wiodące do Kreis 5 najbardziej modnej dzielnicą w Zurychu. Przez ostatnia kilka lat, ta niegdyś zniszczona dzielnica została całkowicie odbudowana i teraz pokrywają ją galerie, bary, kawiarnie, dyskoteki oraz kluby nocne. Były browar do warzenia piwa zmieniono na centrum sztuki współczesnej z Kunsthalle na górnym piętrze oraz z Migros Museum für Gegenwartskunst. Schweizerisches Landesmuseum jest położone w przypominającym zamek budynku z dziewiętnastego wieku. Można w nim zobaczyć wielką kolekcję przedmiotów od epoki kamienia łupanego po współczesność. Znajdziemy przedmioty jak: ubrania, meble, pierwsze zegary, bronie oraz malowidła. Museum of Design jest również warte odwiedzania, zwłaszcza aby ujrzeć oryginalne sześcienne budynki z lat trzydziestych dwudziestego wieku.

Główna krajowa galeria sztuki znajduje się w Kunsthaus, w Altstadt. Możesz tutaj znaleźć dzieła Van Gogha, Ruysdaela, Matisse'a, Chagalla, Moneta oraz Mucha. Budynek zawiera również wielką galerię dzieł Alberto Giacometti'ego.

W Zurychu można znaleźć wiele budynków, które kiedyś należały do gildii - Zunfthausen - dziś można w nich znaleźć (często drogie) restauracje. Pozostałe przerobiono na muzea. Przykładem jest były dom handlarza win, niedaleko Fraumünster. Ten Zunfthaus zur Meisen posiada pięknie udekorowany sufit oraz wielką kolekcję ceramiki.

Centrum i okolice Zurich

Jedna z najpopularniejszych tras wycieczkowych w Szwajcarii to podróż z Zurychu do Uetilberg. Z wysokości 871 metrów masz wspaniały widok na miasto oraz na Jezioro Zuryskie. Podróżując wynajętym samochodem, możesz przejechać przez Planet Path, która prowadzi wzdłuż grzbietu górskiego. W czasie drogi na pewno się zatrzymasz, aby podziwiać widoki. Tylko nie zapomnij aparatu!

Schaffhausen jest położone na północ od Zurychu. Jej główną atrakcją jest wodospad Rheinefall. Jednak sam wodospad nie jest jedyną atrakcją Schaffhausen. Można w nim również znaleźć starą fortecę Der Munot. Należy tylko zachować ostrożność, wspinając się po schodach. Niedaleko samego wodospadu znajduje się wypożyczalnia łódek. Dzięki niej można się dostać niedaleko spływającej wody. W święto narodowe Szwajcarii - 1 Sierpnia - odbywają się huczne pokazy fajerwerków.

W połowie drogi pomiędzy Zurychem, a Schaffhausen leży średniowieczne miasteczko Winterthür. Mieści się w nim interesujące muzeum - Sammlung Oskar Reinhart - z wielką kolekcją dzieł: Moneta, Rembrandta, Renoira, Rubensa oraz Van Gogha. Citystroll jest interesującą wycieczką przez miasto. Przeprowadzana jest w języku angielskim i w trakcie zwiedzania można odwiedzać bary. Odbywa się latem każdego czwartkowego wieczoru o szóstej po południu.

Po drugim końcu Zürichsee niedaleko tamy, która odgradza jezioro od Obersee, leży Rapperswil. Jest to piękne średniowieczne miasto z trzynastowiecznym zamkiem. Dzieciom spodoba się organizowany w okolicy cyrk Knie zoo.

Zurych jest drogim miastem. Kolacja w ogrodzie może mocno wpłynąć na grubość twojego portfela. W celu zaoszczędzenia pieniędzy na dzień albo dwa możesz kupić jedzenie i napoje w jednym z dużych supermarketów jak Migros, albo Coop. Są również dostępne punkty, gdzie można wziąć jedzenie na wynos i urządzić piknik nad jeziorem. Hotele również do tanich nie należą. Na szczęście są również i tańsze możliwości jak schroniska.

Parkowanie

Ulice w Zurych są podzielone na kilka stref. Parkowanie jest zabronione w żółtej strefie. W strefie niebieskiej można parkować na półtorej godziny z niebieskim dyskiem parkingowym. W strefie czerwonej potrzebujesz czerwonego dysku parkingowego. Możesz tutaj parkować za darmo do trzeciej po południu. Niebieskie i czerwone dyski parkingowe można uzyskać na posterunkach policji, biurach turystycznych i bankach. Poza wymienionymi strefami należy parkować za pomocą parkometrów. W mieście ponadto jest dużo garaży z elektronicznymi wskaźnikami, które wskazują który garaż jest wolny.

Lotnisko w Zurych

Lotnisko w Zurych położone jest dwanaście kilometrów na północ od miasta. Możesz tam łatwo dojechać autostradą A20 za pomocą wynajętego samochodu do Portu lotniczego Zürich-Kloten. Wjazd na lotnisko jest dobrze oznakowany.

 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Zurych