• Gwarancja Najlepszej Ceny
Potrzebujesz pomocy?
+48 221 244 139

Wynajem samochodów Chicago

Wypożycz samochód bez obaw w 49 360 lokalizacjach

Szukaj, porównaj i rezerwuj!

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni

Dlaczego warto rezerwować z nami?

 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wynajem samochodów Chicago

Wynajęcie samochodu w m. Chicago za pośrednictwem Wynajem-Samochodow.com jest proste, szybkie i przejrzyste. Przedstawiamy najkorzystniejszy wybór z bogatej oferty samochodów do wynajęcia z 125 krajów i 17 000 miejsc na całym świecie. Oferujemy wynajem samochodów all-inclusive w m. Chicago po najniższych cenach i z gwarancją najlepszej obsługi!

Promocje na wynajem samochodów w Chicago

Niezależnie od tego, czy szukasz małego samochodu na wynajem czy vana dla całej rodziny, zawsze oferujemy odpowiednie auta w najniższej cenie. Poniżej prezentujemy kilka przykładów z naszej oferty w Chicago.

Rodzaj samochodu
Mini
Ekonomiczny
Kompaktowy
Średni
Standardowy
Full-size
Luksusowy
Kabriolet
SUV

Wypożyczalnie samochodów w Chicago

Poniżej wyszczególniono najlepiej oceniane wypożyczalnie samochodów w Chicago. Za pomocą jednego wyszukiwania porównaj wszystkie opinie i ceny tych wypożyczalni.

 • ACE Rent A Car

  8.9 (2)
 • Enterprise

  8.7 (1610)
  Od / dzień
 • National Car Rental

  8.6 (360)
  Od / dzień
 • Alamo

  8.5 (7469)
  Od / dzień
 • Avis

  8.1 (4906)
  Od / dzień
 • Hertz

  7.9 (5739)
  Od / dzień
 • Sixt

  7.9 (2576)
  Od / dzień
 • Payless Car Rental

  7.5 (427)
 • Budget

  7.4 (8487)
  Od / dzień
 • Thrifty

  7.3 (4509)
  Od / dzień
 • Dollar Rent a Car

  7.2 (3619)
  Od / dzień
 • InterRent

  7.1 (5756)
 • Economy Car Rental Aruba

  7 (5)
 • Europcar

  6.9 (6699)
 • Fox Rent A Car

  6.9 (10)
 • Advantage Rent a Car

  5.7 (1)

Kiedy zarezerwować wypożyczenie samochodu w Chicago?

Średnia dzienna cena za miesiąc

Wypożyczalnie samochodów w pobliżu Chicago

 

Wynajem samochodu w m. Chicago

Wynajem-Samochodow.com Wynajem Samochodów Chicago porównuje ceny wypożyczalni samochodów w następujacych lokalizacjach:

Informacje o Chicago

Chicago, wraz z jego przydomkiem: The Windy City (Wietrzne Miasto), było kompletnie zniszczone przez wielki pożar w 1871 roku. Po tym wydarzeniu miasto dosłownie powstało z popiołów. Centrum miasta jest przepasane metrem, które jeździ po sieci wiaduktów określanej mianem The Loop. Potocznie nazywane jest "L" przez tutejszych mieszkańców. Fantastycznym punktem, skąd można rozpocząć zwiedzanie miasta, jest Centrum Kultury Chicago. Historyczny budynek z 1897 roku jest również siedzibą Biura Turystyki i znajdziecie tam wiele informacji na temat miasta, historii oraz miejsc wartych zobaczenia.

Jednym ze stałych punktów programu przy poznawaniu Chicago jest podziwianie jego panoramy. Najlepiej doświadczyć tego podróżując wynajętym autem na południe jadąc the North Lake Shore Drive. Możecie też nacieszyć wzrok patrząc na miasto z North Avenue Beach. Najwyższy budynek miasta, czyli Sears Tower (Willis Tower) oraz Sky deck na 103-ym piętrze dostarcza wspaniałych wrażeń i widoków na maetropolię. Wiele osób wie o tym, stąd duże kolejki do wind, które zawiozą was na górę w 70 sekund. Niższy, ale i troszkę mniej popularny, jest John Hancock Center. Tutejszy Punkt Obserwacyjny również oferuje ciekawą panoramę wraz z Skywalk będącym miłym bonusem. Ponadto, możecie wirtualnie pozwiedzać 80 punktów na mapie miasta właśnie z John Hancock Center.

Art Institute of Chicago ze znanym, odlanym w brązie lwem, to obiekt, w którym zgromadzono ogromną kolekcję sztuki, która obejmuje dzieła z okresu niemal 5000 lat. Począwszy od sztuki rdzennych Indian aż po współczesną sztukę amerykańską, dzieła z Afryki oraz impresjonistów francuskich. To tutaj znajdziecie jedną z ikon modernizmu, "Nighthawks".

Chicago od zawsze było znane jako tygiel kultur i tym bardziej nie zaskakuje, że to tu znajdziemy Field Museum, dedykowane różnym kulturom oraz krajobrazom świata. W części afrykańskiej możecie poznać afrykańskie życie uliczne oraz piękno Sahary. Ponadto, znajdziecie tam replikę statku, którym w przeszłości podróżowali niewolnicy. Jedną z największych atrakcji muzeum jest Sala Dinozaurów z replikami, ale też prawdziwymi szkieletami (w tym niemal kompletny szkielet Tyrannosaurusa Rexa sprzed blisko 65 milionów lat). To nie jedyne muzeum dedykowane kulturze, którym może się pochwalić Chicago. Warto odwiedzić również Muzeum Instytut Orientu oraz Muzeum Historii Afroamerykańskiej.

Adler Planetarium to nie tylko tradycyjne planetarium, ale także jego nowoczesna sekcja Sky Rider, gdzie możecie sami zadecydować, w jaki sposób podróżować w przestrzeni korzystając z panelu na waszym nadgarstku.

Wiele morskich ekosystemów zostało z kolei odtworzonych w John G Shedd Aquarium, począwszy od raf koralowych z Pacyfiku aż po rzeki obszaru Amazonii. Rekiny i delfiny pływają w znajdującym się tutaj Oceanarium.

Na północ od wspomnianych muzeów leży Grant Park, który wcześniej był obszarem bagiennym. Centralnym punktem parku jest Fontanna Buckingham, gdzie letnimi wieczorami można podziwiać piękne przedstawienie łączące w sobie grę świateł i tryskającej wody.

Navy Pier to pomost, który rozciąga się wgłąb Jeziora Michigan, i stanowi zarazem jedną z największych atrakcji Chicago. To dużo więcej niż tylko pomost: znajdziemy tu restauracje, parki, sklepy, muzea oraz teatry, w tym wielki amfiteatr. Możecie podziwiać także piękną panoramę miasta, a także jezioro Michigan z (Ferris Wheel). Na miejscu znajduje się też teatr IMAX, Muzeum Witraży oraz Chicagowskie Muzeum Dzieci.

Chicago i jego okolice

Eksplorowanie Północnego wybrzeże Chicago dostarcza najwięcej przyjemności, gdy podróżujemy wynajętym samochodem. Jeżeli będziecie jechać na północ Drogą Sheridan po drodze warto wstąpić do Wilmette, aby zobaczyć niesamowitą świątynię z kopułą. To miejsce kultu dla wyznawców wiary Bahá'í. Bardziej na północ leży Ogród Botaniczny. Jeżeli zdecydujecie się pojechać jeszcze dalej na północ, ostatecznie dojedziecie do Muzeum Sztuki Milwaukee, które zostało zaprojektowane przez hiszpańskiego architekta Santiago Calatravę. Budowla charakteryzuje się ogromnym ruchomym dachem, który na swój sposób przypomina ogon wieloryba.

Około godziny jazdy z Chicago (trasą 64 biegnącą na zachód) znajduje się miasteczko St Charles, które posiada piękne, historyczne centrum wraz z ładnymi sklepami. To tam w każdą pierwszą niedzielę miesiąca odbywa się duży pchli targ. St Charles zlokalizowany jest nad rzeką Fox, gdzie organizowane są wycieczki łódkami w tym z łódką z napędem kołowym.

Zanim zapomnimy: Chicago to oczywiście punkt startowy dla słynnej trasy 66. Historyczna autostrada, kończąca się na słynnej plaży Santa Monica w Kalifornii, ma długość 4 tysięcy kilometrów.

Parking

Chicago jest notorycznie zakorkowane, nawet na trasach szybkiego ruchu, a także autostradach wokół miasta. Znalezienie miejsca do zaparkowania na ulicy jest nie tylko trudne, ale też kosztowne (jak na warunki amerykańskie). Szczęśliwie, istnieje wiele krytych parkingów, a trasy dojazdowe do nich są dobrze oznaczone. Atrakcje takie jak Navy Pier, Grant Park czy Millienium Park posiadają garaże, gdzie możecie opłacić postój całodniowy.

Lotnisko

Międzynarodowe Lotnisko O'Hare w Chicago. Lotnisko znajduje się wzdłuż I-90 (Droga ekspresowa Kennedy'ego), która biegnie do centrum miasta. Z północy i południa Chicago możecie dojechać do portu lotniczego wynajętym autem, korzystając z I-294. Jadąc z kolei z zachodu miasta, poruszajcie się trasą I-88, a następnie I-294, tak aby dostać się do I-190. Zjazd do lotniska jest wyraźnie oznaczony.

 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Chicago