• Opnie klientów 0 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny
Potrzebujesz pomocy?
+49 89 541955602
Godziny otwarcia

Wynajem samochodów Bukareszt

Szukaj, porównaj i rezerwuj!

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Globalna obniżka cen rusza właśnie teraz!
Skorzystaj z rabatów do 25% u różnych wypożyczalni - Ważne do 3 października
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wynajem samochodów Bukareszt

Wynajęcie samochodu w m. Bukareszt za pośrednictwem Wynajem-Samochodow.com jest proste, szybkie i przejrzyste. Przedstawiamy najkorzystniejszy wybór z bogatej oferty samochodów do wynajęcia z 125 krajów i 17 000 miejsc na całym świecie. Oferujemy wynajem samochodów all-inclusive w m. Bukareszt po najniższych cenach i z gwarancją najlepszej obsługi!

Promocje na wynajem samochodów w Bukareszt

Niezależnie od tego, czy szukasz małego samochodu na wynajem czy vana dla całej rodziny, zawsze oferujemy odpowiednie auta w najniższej cenie. Poniżej prezentujemy kilka przykładów z naszej oferty w Bukareszt.

Rodzaj samochodu
Mini
Ekonomiczna
Kompaktowa
Średnia
Standardowa
Full-size
Luksusowa
Kombi
Van pasażerski
SUV

Wypożyczalnie samochodów w Bukareszt

Poniżej wyszczególniono najlepiej oceniane wypożyczalnie samochodów w Bukareszt. Za pomocą jednego wyszukiwania porównaj wszystkie opinie i ceny tych wypożyczalni.

 • Alamo

  8.4 (8247)
  Od zł 89 / dzień
 • Europcar

  8 (7708)
  Od zł 162 / dzień
 • Enterprise

  7.9 (1823)
  Od zł 109 / dzień
 • Autounion Car Rental

  7.9 (96)
  Od zł 58 / dzień
 • Thrifty

  7.8 (5204)
  Od zł 121 / dzień
 • Avis

  7.7 (5737)
  Od zł 146 / dzień
 • Flexicar

  7.6 (27)
  Od zł 68 / dzień
 • Budget

  7.6 (9314)
  Od zł 122 / dzień
 • Hertz

  7.2 (6548)
  Od zł 132 / dzień
 • FireFly Car Rental

  7.2 (3631)
  Brak dostępnych taryf
 • Sixt

  7.1 (3120)
  Od zł 105 / dzień
 • Green Motion

  7.1 (1814)
  Brak dostępnych taryf
 • Payless Car Rental

  7.2 (472)
  Od zł 36 / dzień
 • Klass Wagen

  6.9 (55)
  Od zł 24 / dzień
 • SurPrice car rentals

  6.8 (461)
  Od zł 30 / dzień
 • addCarRental

  6.8 (101)
  Od zł 29 / dzień
 • InterRent

  6.5 (5827)
  Brak dostępnych taryf
 • Goldcar

  6.3 (5354)
  Brak dostępnych taryf
 • Autonom

  Brak recenzji
  Od zł 62 / dzień
 • PriceCarz

  Brak recenzji
  Od zł 20 / dzień
 • Keddy By Europcar

  7.7 (3163)
  Brak dostępnych taryf
 • Drive On Holidays

  7.6 (1182)
  Brak dostępnych taryf
 • Global Rent a Car

  6.9 (139)
  Brak dostępnych taryf
 • Carwiz rent a car

  7.9 (472)
  Brak dostępnych taryf
 • Premium Rent a Car

  Brak recenzji
  Brak dostępnych taryf
 • Ecovia Rent

  7.4 (344)
  Brak dostępnych taryf
 • Abbycar

  7.3 (652)
  Brak dostępnych taryf
 • National Car Rental

  8 (393)
  Brak dostępnych taryf
 • NÜ Car Rentals

  7.6 (20)
  Brak dostępnych taryf
 • ACE Rent A Car

  8.2 (12)
  Od zł 73 / dzień

Ostatnie oceny

Klienci oceniają nas na 0/10 w 0 recenzjach

Kiedy zarezerwować wypożyczenie samochodu w Bukareszt?

Wypożyczalnie samochodów w pobliżu Bukareszt

 

Wynajem samochodu w m. Bukareszt

Wynajem-Samochodow.com Wynajem Samochodów Bukareszt porównuje ceny wypożyczalni samochodów w następujacych lokalizacjach:

Bulevardul Dacia 93
Bulevardul Dimitrie Pompeiu 10c
Bulevardul Doina Cornea 2F
Bulevardul Energeticienilor Nr. 9E
Bulevardul Mircea Vodă 44
Bulevardul Nicolae Bălcescu 4
Bulevardul Pipera 2
Bulevardul Poligrafiei 1
Calea 13 Septembrie 90
Calea Bucureștilor 232
Calea Dorobanți 5
Calea Victoriei 63-81
Pta Presei Libere
Șoseaua Pipera 26
Splaiul Unirii 166a
Str. Dr. Grigore Mora 17
Strada Amiral Horia Măcelariu 1
Strada Episcopiei 1-3
Strada George Constantinescu 2C
Strada Grațioasă 6
Strada Rudeni 103
Strada Sulfinei 1

Informacje o Bukareszt

Stolica Rumunii jest historycznym centrum, ale po upadku komunizmu zawiera też ruch ku przyszłości. Przeszłość można poznać po wielu historycznych budynkach, zaczynając od imponujących posiadłości z czasów Księstwa Wołoskiego, kończąc na kościołach z epoki bizantyjskiej. Można też ujrzeć architekturę od modernistycznych lat trzydziestych dwudziestego wieku po upiorne budynki z czasów rządów dyktatora Ceaucescu.

Do tego ostatniego trzeba zaliczyć Budynek Parlamentu (Palatul Parlamentului). Inspirowany stylem budowlanym używanym w Korei Północnej, co ciekawe jest to drugi największy budynek rządowy na świecie (po Pentagonie). W budynku odbywają się wycieczki z przewodnikiem. Główną tematyką wystaw jest paranoja, w jaką popadł Ceaucescu. Na przykład największy pokój (Sala Unirii) posiada szyberdach wielki na tyle, aby pomieścić lądowisko dla helikopterów. Muzeum sztuki narodowej (Muzeul National de Arta) mieści się w szklanym skrzydle parlamentu. Można w nim znaleźć dzieła malarzy włoskich, niemieckich i duńskich. Dzieła rumuńskie mieszczą się w Zambaccian Museum. Zawiera również dzieła Picassa, Cézanne, Delacroix, Renoir i Matisse.

Ceauscescu upadło 21 Grudnia 1989 roku, kiedy dziesięć tysięcy osób wyszło na Plac Rewolucji (Piata Revolutiei). Dyktator łudził się, że przyszli, aby pokazać wsparcie po zwalczeniu protestu w mieście Timisoara. Jednak kiedy dyktator pojawił się w oknie, ludzie ku jego zdziwieniu zaczęli śpiewać nazwę miasta. Koniec Ceaucescu. Na Placu jest posąg świętujący odrodzenie Rumunii. Co ciekawe, przez swój nietypowe kształt przezwano "oliwką na wykałaczce".

Przez ogrom rzeczy do zobaczenia, zwiedzanie starówki może zająć godziny. Centrum starówki stanowi ruiny starego sądu królewskiego (Curea Veche) oraz kościoła, z którym kiedyś stanowiły wspólny budynek. Jest to najstarszy budynek w całym Bukareszcie. Na północ znajduję się dzielnica Lipscani, kiedyś dzielnica kupców. Można tu znaleźć Biscerica Stavropleos, prawdopodobnie najpiękniejszy kościół w stolicy. W budynku tuż obok można podziwiać XVIII wieczne rzeźby i malowidła.

Bukareszt posiada jeden z najstarszych i najpiękniejszych otwartych muzeum na świecie. W "Muzeum Wsi" ( Muzeul Satului) możesz poznać, jak wygląda prawdziwe wiejskie życie w Rumunii. Muzeum jest położone w Herestrau Park, które razem z Expoflora i Rose Island należy do listy najpiękniejszych kwiecistych ogrodów na świecie. Nie wolno też zapomnieć, aby zwiedzić ulice wokół parków. Można tam znaleźć wiele pięknych domów w stylach od XIX wiecznego neoklasycznego po XX wieczny Art Nouveau. To prawdziwy symbol historycznego, jak i dzisiejszego Bukaresztu. Następny park jest w samym sercu miasta Cismigiupark, który składa się z popiersi rumuńskich pisarzy oraz posąg upamiętniający śmierć rumuńskich żołnierzy którzy polegli w czasie pierwszej wojny światowej.

Centrum i okolice Bukaresztu

Obszar miasta pokryty jest jeziorami. Na jednym z tych jezior, 15 kilometrów na wschód od Bukaresztu, leży Cernica Monastery. Klasztor datowany jest na XVI wiek. W XIX wieku służył jako szkoła plastyczna, która kształtowała przyszłych malarzy i rzeźbiarzy kościołów i punktów religijnych. Zakon został zamknięty tuż po zakończeniu drugiej wojny światowej. Mimo to w roku 1995 około osiemdziesięciu mnichów nadal przebywało w świątyni. Po zwiedzeniu klasztoru możesz rozkoszować się pływaniem w jeziorze.

Dwadzieścia kilometrów na północ od stolicy w Snagov, leży kolejny klasztor na wyspie. To właśnie hrabia Wład III został pochowany. Wład Palownik, który dzisiaj bardziej znany jest pod imieniem Dracula. Droga do klasztoru niestety nie jest dobrze oznaczona i można się tam przedostać tylko za pomocą łodzi.

Dalej na północ znajdziemy miasto Sinaia. Piękne miasto położone na wzgórzach Karpat. Miasto mieści letnią rezydencję Karola I Peleş Castle. Właśnie tam spędził lato znany rumuński kompozytor George Enescu. W Bukareszcie możemy znaleźć muzeum z galerią jego dzieł. Sam teren Sinaia jest idealny do wycieczek przez góry oraz kąpieli w gorących wannach. Jest jest również największym ośrodkiem narciarskim w Rumunii.

Parkowanie

Po upadku komunizmu i ekonomicznym odrodzeniu Rumunii ruch uliczny w mieście zwiększył się diametralnie. Wokół starówki ulice są pełne ruchu i bywają nieprzewidywalne. Ze względów bezpieczeństwa proponujemy nie parkować samochodu na ulicy. Jest wiele krytych garaży wokół centrum miasta, choć droga do nich nie jest zawsze dobrze oznakowana.

Lotniska

Port lotniczy Henri Coandă jest największy w Bukareszcie i jest położony 16 kilometrów na północ od stolicy, w Otopeni. Do lotniska łatwo się dostać wynajętym samochodem. Jest położone wzdłuż drogi narodowej (DN 1) która wiedzie od stolicy prosto do lotniska. Zejście do lotniska jest jasno wskazane.

Mniejsze lotnisko Arel Vlaicu jest bliżej Bukaresztu (8 kilometrów od centrum miasta) i jest używane głównie do lotów czarterowych i budżetowych.

 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Bukareszt