• Gwarancja Najlepszej Ceny
Potrzebujesz pomocy?
+48 221 244 139
Godziny otwarcia

Wynajem samochodów Düsseldorf

Szukaj, porównaj i rezerwuj!

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Globalna obniżka cen rusza właśnie teraz!
Rabaty do 25% i bogata oferta wypożyczalni Rabat ważna do 27 marca - zarezerwuj teraz i oszczędzaj.
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wynajem samochodów Düsseldorf

Wynajęcie samochodu w m. Düsseldorf za pośrednictwem Wynajem-Samochodow.com jest proste, szybkie i przejrzyste. Przedstawiamy najkorzystniejszy wybór z bogatej oferty samochodów do wynajęcia z 125 krajów i 17 000 miejsc na całym świecie. Oferujemy wynajem samochodów all-inclusive w m. Düsseldorf po najniższych cenach i z gwarancją najlepszej obsługi!

Promocje na wynajem samochodów w Düsseldorf

Niezależnie od tego, czy szukasz małego samochodu na wynajem czy vana dla całej rodziny, zawsze oferujemy odpowiednie auta w najniższej cenie. Poniżej prezentujemy kilka przykładów z naszej oferty w Düsseldorf.

Rodzaj samochodu
Mini
Ekonomiczny
Kompaktowy
Średni
Standardowy
Full-size
Luksusowy
Kombi
Van pasażerski
Kabriolet
SUV
Elektryczny

Wypożyczalnie samochodów w Düsseldorf

Poniżej wyszczególniono najlepiej oceniane wypożyczalnie samochodów w Düsseldorf. Za pomocą jednego wyszukiwania porównaj wszystkie opinie i ceny tych wypożyczalni.

 • Dollar Rent a Car

  8.4 (3783)
  Od zł 93 / dzień
 • Alamo

  8.3 (7817)
  Od zł 113 / dzień
 • Keddy By Europcar

  8.3 (2945)
  Od zł 94 / dzień
 • Budget

  8.2 (8909)
  Od zł 116 / dzień
 • Hertz

  8.1 (6087)
  Od zł 106 / dzień
 • Europcar

  8.1 (7221)
  Od zł 108 / dzień
 • Avis

  8 (5289)
  Od zł 121 / dzień
 • National Car Rental

  8 (380)
  Od zł 124 / dzień
 • Flizzr

  7.8 (267)
  Od zł 141 / dzień
 • Your Rent

  7.7 (49)
  Brak dostępnych taryf
 • Enterprise

  7.7 (1691)
  Od zł 103 / dzień
 • Thrifty

  7.5 (4776)
  Od zł 93 / dzień
 • GLOBAL Rent-a-Car

  7.5 (747)
  Brak dostępnych taryf
 • Sixt

  7.3 (2870)
  Od zł 125 / dzień
 • InterRent

  7.2 (5931)
  Brak dostępnych taryf
 • Buchbinder

  7.2 (498)
  Od zł 112 / dzień
 • Global Rent a Car

  7 (137)
  Brak dostępnych taryf
 • Edel & Stark

  Brak recenzji
  Brak dostępnych taryf

Ostatnie oceny

Klienci oceniają nas na /10 w recenzjach

Kiedy zarezerwować wypożyczenie samochodu w Düsseldorf?

Wypożyczalnie samochodów w pobliżu Düsseldorf

 

Wynajem samochodu w m. Düsseldorf

Wynajem-Samochodow.com Wynajem Samochodów Düsseldorf porównuje ceny wypożyczalni samochodów w następujacych lokalizacjach:

Berliner Allee 26
Immermannstraße 65
Konrad-Adenauer-Platz 11
Wiesenstraße 66a

Informacje o Düsseldorf

Düsseldorf jest znane jako prawdziwa Walhalla zakupoholików na granicy Niemiec i Holandii. Co ciekawe, zakupy nie są główną atrakcją miasta. Chociaż miasto odniosły wielki straty podczas bombardowania w czasie drugiej wojny światowej, to stare centrum miasta Altstadt nadal trzyma się prężnie. Jednym z tradycyjnych zajęć jest zakosztować pysznych dań w tradycyjnej kawiarni kneipe albo w innej z pobliskich restauracji. Miasto jest pięknie położone nad rzeką Ren. Co symbolizuje, jak doskonale władzom miasta udało się połączyć stare z znowym. Po prawej stronie rzeki widzimy starą część Düsseldorf. Zaś po lewej stronie nowoczesną dzielnicę miasta. Poza średniowiecznymi posiadłościami znajdziemy tutaj żywą i nowoczesną architekturę. Po jednej stronie rzeki ujrzymy tradycyjne kneipe, kiedy po drugiej możemy szaleć na ultranowoczesnych dyskotekach. W całym mieście znajdziemy również wiele muzeum od historycznych, po galerie sztuki współczesnej. Innymi słowy, w Düsseldorf nie da się nudzić!

Mimo wszystko nadal zaczniemy od najbardziej znanej części miasta, czyli sklepów. Najbardziej znanym miejscem dla miłośników zakupów jest bulwar Königsallee albo Kö jak nazywają je mieszkańcy miasta. Można na nim robić zakupy do upadłego. Większość sklepów na bulwarze to salony mody, gdzie ludzie z grubymi portfelami wyszukują ubrań na następne przyjęcie. Nawet jeśli nie planujesz zakupów, to samo oglądanie pięknych wystaw i klientów jest atrakcją samą w sobie. Kö jest również doskonałym miejscem do spacerów i podziwiania widoków. Na końcu Königsallee znajdziemy się na kolejnej pokrytej sklepami dzielnice Shadowstrasse z podobnymi ofertami. W Düsseldorf panuje taka zasada, że im bliżej Remu, tym tańsze sklepy.

Dawniej główne ulice miasta leżały wzdłuż rzeki Rem. Niestety doprowadziło to do tego, że wiele budynków blokowało widok na rzekę. W roku 1990 władze miasta postanowiły to zmienić. Autostrady przeniesiono pod powierzchnię miasta. Ponadto utworzono, Rheinuferpromenade, trzy kilometrowy bulwar połączony z parkiem. Poza ludźmi spacerującymi wzdłuż rzeki znajdziemy tam również ulicznych artystów i skaterów. W piękny dzień można ujrzeć naprawdę piękny widok ze schodów Scholssturm. Wzdłuż Remu ujrzysz wysoką na 234 metry wieżę Rheinturm. Jeden z głównych symboli miasta. Znajdziemy na niej platformę obserwacyjną, ale również obrotową restaurację.

Podczas prac renowacyjnych wzdłuż rzeki w podziemnym tunelu odbywało się wiele wystaw. Właśnie to zainspirowało stworzenie centrum dla miłośników sztuki Kunst Im Tunnel! Jeden z tuneli metro przemieniono w galerię sztuki, gdzie można podziwiać, jak zmieniały się wystawy sztuki współczesnej w mieście.

Düsseldorf jest ważnym centrum sztuki współczesnej. Muzeum Kunstsammlung składa się z dwóch muzeum K20 oraz K21 doskonale to reprezentuje. K20 skupia się głównie na wystawach z poprzedniego wiku, kiedy K21 na najnowszych dziełach sztuki. Museum Kunst Palast mieści olbrzymią kolekcję dzieł marlarskich, rzeźb, wyrobów ze szkła, ceramiki, dywanów oraz mebli od szesnastego wieku po współczesność.

Jak już wspomnieliśmy, Düsseldorf jest również siedzibą wykwintnych restauracji. Głównym przysmakiem jest Rheinische Sauerbrate. Danie jest typem carpaccio z wołowiny, pokrytego sosem, winogronami oraz migdałami. Reiekuchen jest naleśnikiem ze startych na tacy ziemniaków. Polecamy również dodać lokalne piwo Düsseldorfer Albier. Bardziek egzotyczne dania, można znaleźć na placu Heinrich Heine Platz.

Bożonarodzeniowy rynek w Düsseldorf jest jedną z najbardziej znanych świątecznych wystaw na świecie. Prawdopodobnie najpiękniejszy, największy oraz najbardziej klimatyczny bożonarodzeniowy rynek. W całości pokrywa, aż sześć miejsc. Każda część ma swój odrębny styl. Dlatego przed wyruszeniem sprawdź ulotkę w biurze turystycznym, aby wiedzieć, co chcesz zobaczyć.

Centrum i okolice Düsseldorf

Düsseldorf jest doskonałym miejscem startu do zwiedzenia pięknych wiosek w dolinie rzeki Rem. Na południe, tuż za byłą stolicą Niemiec Bonn, leży Königswinter. Znajdziemy tutaj szczyt Drachenfels na który możemy wjechać koleją zębatą. Teren Siebengebirge został pokryty wieloma pięknymi ścieżkami. Najlepszym przykładem jest Ölberg najwyższy szczyt na obszarze górskim.

Około pół godziny drogi z Düsseldorf leży Muzem Neandertalczyków. Właśnie tutaj w dziewiętnastym wieku znaleziono szczątki prehistorycznych ludzi, które mocno zrewolucjonizowały historię o naszym gatunku. Muzeum pozwala nam doskonale poznać, jak neandertalczycy żyli i pracowali. Na przykład, warsztacie epoki kamienia łupanego, możemy sami wypróbować własnych sił przy wyrobie narzędzi z kamienia. Muzeum położone jest w parku, gdzie możemy ujrzeć wykopaliska archeologiczne. Niedaleko jest również zoo. Do muzeum bardzo trafić kierując się autostradą A46 i zjeżdżając na Hilden.

W Bottrop, 56 kilometrów na północny wschód od Düsseldorf znajdziemy, Park Filmowy. Idealne miejsce na wyjazd z dziećmi. Do atrakcji zaliczamy miasto na dzikim zachodzie, seans filmu Shrek w 4D oraz wiele innych wspaniałych pokazów.

Parking

Na terenie centrum Düsseldorf jest wiele garaży, gdzie można zostawić wynajęty samochód. Możesz również parkować na ulicach, ale tylko na tych które posiadają parkometry. W innym przypadku parkowanie jest zabronione! Na obrzeżach miasta jest wiele punktów P+R gdzie można skorzystać z transportu publicznego, aby dostać się do centrum miasta. Jest to najlepsza opcja na okresy kiedy w Düsseldorf przebywa wielu turystów, jak choćby Bożonarodzeniowy Rynek.

Lotnisko

Port lotniczy w Düsseldorf położony jest na północ od miasta. Możesz łatwo dostać się do(Portu lotniczego Düsseldorf) wynajętym samochodem, kierując się autostradą A44.

Port Lotniczy Düsseldorf (Weeze) przeznaczony jest dla budżetowych linii lotniczych. Lotnisko leży znacznie dalej od poprzedniego. Możemy je znaleźć 78 kilometrów na północny wschód od Düsseldorf. Jest to około godziny drogi od miasta i można się do niego dostać autostradą A57.

 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Düsseldorf