• Opnie klientów 10 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny

Wynajem samochodów Marsylia

Szukaj, porównaj i rezerwuj!

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • Ponad 500 000 rezerwacji Ponad pół miliona osób skorzystało przed Tobą 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
 • 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wynajem samochodów Marsylia

Wynajęcie samochodu w m. Marsylia za pośrednictwem Wynajem-Samochodow.com jest proste, szybkie i przejrzyste. Przedstawiamy najkorzystniejszy wybór z bogatej oferty samochodów do wynajęcia z 125 krajów i 17 000 miejsc na całym świecie. Oferujemy wynajem samochodów all-inclusive w m. Marsylia po najniższych cenach i z gwarancją najlepszej obsługi!

Promocje na wynajem samochodów w Marsylia

Niezależnie od tego, czy szukasz małego samochodu na wynajem czy vana dla całej rodziny, zawsze oferujemy odpowiednie auta w najniższej cenie. Poniżej prezentujemy kilka przykładów z naszej oferty w Marsylia.

Rodzaj samochodu
Mini
Ekonomiczna
Kompaktowa
Średnia
Standardowa
Full-size
Luksusowa
Kombi
Van pasażerski
Kabriolet
SUV
Napęd elektryczny

Wypożyczalnie samochodów w Marsylia

Poniżej wyszczególniono najlepiej oceniane wypożyczalnie samochodów w Marsylia. Za pomocą jednego wyszukiwania porównaj wszystkie opinie i ceny tych wypożyczalni.

 • Europcar

  9.1 (8389)
  Od zł 135 / dzień
 • Dollar Rent a Car

  9 (4506)
  Od zł 132 / dzień
 • Sixt

  8.5 (3498)
  Od zł 166 / dzień
 • Goldcar Key'n Go

  8.4 (141)
  Od zł 183 / dzień
 • Sicily by Car

  8.3 (3296)
  Od zł 139 / dzień
 • Rent a car

  8.2 (34)
  Brak dostępnych taryf
 • National Car Rental

  7.9 (414)
  Od zł 162 / dzień
 • Budget

  7.8 (9871)
  Od zł 139 / dzień
 • Hertz

  7.8 (7071)
  Od zł 101 / dzień
 • Goldcar

  7.6 (5667)
  Od zł 113 / dzień
 • Avis

  7.6 (6165)
  Od zł 157 / dzień
 • Keddy By Europcar

  7.4 (3603)
  Od zł 123 / dzień
 • Enterprise

  7.4 (2022)
  Od zł 157 / dzień
 • Alamo

  7 (8970)
  Od zł 152 / dzień
 • FireFly Car Rental

  6.7 (3886)
  Brak dostępnych taryf
 • Rhodium Car Rental

  6.5 (163)
  Brak dostępnych taryf
 • InterRent

  6.3 (5827)
  Brak dostępnych taryf
 • Thrifty

  6 (5673)
  Od zł 122 / dzień
 • ADA

  Brak recenzji
  Brak dostępnych taryf
 • Your Rent

  7.7 (49)
  Brak dostępnych taryf
 • Flizzr

  7.8 (313)
  Od zł 127 / dzień
 • Carwiz rent a car

  7.8 (570)
  Brak dostępnych taryf
 • AbsoluteCar

  Brak recenzji
  Brak dostępnych taryf
 • AVIS Car-Away

  Brak recenzji
  Brak dostępnych taryf
 • CITROEN

  Brak recenzji
  Brak dostępnych taryf
 • liigu

  Brak recenzji
  Brak dostępnych taryf

Kiedy zarezerwować wypożyczenie samochodu w Marsylia?

Wypożyczalnie samochodów w pobliżu Marsylia

 

Wynajem samochodu w m. Marsylia

Wynajem-Samochodow.com Wynajem Samochodów Marsylia porównuje ceny wypożyczalni samochodów w następujacych lokalizacjach:

121 Avenue Du Prado
59 Allees Leon Gambetta
6 Avenue de Saint-Menet
6 Bd Schloesing
83 Boulevard Rabatau
9 Bd Gay Lussac
90 Bd Sakakini
92 Boulevard Rabatau
CD 543 - La Charbonniere, France, 13240
ZAC la Ravelle, Av. François Chardigny

Informacje o Marsylia

Marysylia może nie jest najbardziej oczywistym celem podróży. Miasto nie może się wszak pochwalić atrakcjami znanymi na całym świecie. Mimo to, turystyka w Marsylii stare rośnie. To multikulturowe miasto nad Morzem Śródziemnym jest kombinacją francuskiego savoir vivre oraz afrykańskich rytmów i zapachów, dla którego charakterystyczne są kolorowe, historyczne dzielnice wraz z otaczającymi je pięknymi wiejskimi pejzażami. Jest to również najstarsze miasto Francji, założone w VI-tym wieku p. n. e.

Marsylia została ufundowana przez Greków, jako jedno z pierwszych centrów handlowych w zachodniej Europie. Już wtedy zorientowano się, że miasto ma olbrzymie możliwości by stać się ważnym portem. Tradycja portowa Marsylii sięga zatem prawie 2500 lat wstecz. Transport morski oraz rybołówstwo jest nadal bardzo ważne dla lokalnej gospodarki. Co więcej, nadal codziennie funkcjonuje targ rybny Quai des Belges w Starym Porcie (Vieux-Port). Ten stary port posiada wąskie wejście z dwóch stron fortu.

Przy jednym z nabrzeży stoi Bazylika św. Wiktora. Niektóre z jej części pochodzą z V-tego wieku! Po drugiej stronie nabrzeża znajduje się z kolei dzielnica Le Panier, najstarsza częsć Marsylii. Największa część tego obszaru została odnowiona i można tu dziś znaleźć restauracje, bary i galerie sztuki. Centrum tej okolicy stanowi La Vielle Charité, dawny sierociniec oraz szpital dla biednych (zbudowany w XVII-tym wieku), który dziś jest multikulturowym centrum. To tu możecie zobaczyć wystawy tymczasowe, a także odwiedzić liczne muzea, w tym Muzeum Archeologiczne oraz Muzeum Sztuki z Dawnych Kolonii Francuskich w Afryce, Oceanii oraz Amerze. W pobliżu znajdziecie również museum Fonds Régional d'Art Contemporain (FRAC).

Bazylika Notre Dame de la Garde góruje nad Marsylią oraz, w pewnym sensie, spogląda na miasto. Wielka statua Dziewicy Maryi znajduje się na szczycie wieży. Wielu rybaków błogosławi tutaj swoje łodzie, a u sufitu możecie podziwiać modele okrętów. Stąd też możecie spoglądać na piękną panoramę miasta.

Marsylia i jej okolice

Jadąc autostradą, dojedziecie do Aix-en-Provence w mniej niż pół godziny; czyli kompletnie innego miasta, ale zdecydowanie wartego wizyty. Aix może pochwalić się średniowiecznymi dzielnicami, a także majestatycznymi dystryktami z dawnych wieków. Praktycznie z każdego miejsca w Aix-en-Provence, można podziwiać Montagne Sainte-Victorie. Cézanne uwiecznił ją wielokrotnnie w swoich obrazach. Malarz mieszkał w Aix i również dlatego znajdziemy tu specjalną trasę, tzw. Drogę Cézanne, w trakcie której przemierzania poznacie jego życie i prace.

Między Marsylią a wioską rybacką Cassis z morza wyrastają ostre klify poprzedzielane niewielkimi jeziorami. Wgłąb lądu, jeziora rozszerzają się i często kończa plażami (tzw. Calanques). Można ten obszar zwiedzać pieszo poruszając się wyznaczonymi ścieżkami, ale uważajcie jako, że są one bardzo wąskie i strome! Cassis zachowało wiele ze swojego pierwotnego uroku. Stąd można udać się na wycieczkę łódką do pobliskich grot. Jest to często łatwiejszy sposób by dostać się do nich niż drogą lądową. Morze w pobliżu Cassis jest bardzo popularne wśród windsurferów.

Dalej na wschód, wybrzeże między La Ciotat i Toulon jest dużo bardziej wzgórzyste. La Ciotat to miejsce gdzie bracia Lumière zaprezentowali po raz pierwszy swój film w 1895 roku. jest to zatem miejsce narodzin filmu i miasto może być dumne z pierwszego kina na świecie, tzw. Kina Eden. Miasteczko otoczone jest pięknymi plażami skąd można udać się na wycieczkę łódką do tzw. Zielonej Wyspy (Île Verte).

Na północny zachód od Marsylii leży historyczn emiasto Arles, w którym architektura romańska i średniowieczna miesza się na każdym kroku. To tutaj możecie podziwiać wiele pozostałości z czasów Imperium Rzymskiego: 'Les Arènes', czyli arenę, gdzie odbywały się walki byków, amfiteatr oraz słynne Alyscamps Necropolis. Arles leży tuż na północ od Camargue, czyli bagiennego obszaru w delcie Rodaniu. Musicie zboczyć z głównej trasy, aby poznać prawidziwe piękno tego obszaru. W Camargue zobaczycie jeziora oraz bagna, które stanowią siedlisko dla kolonii flamingów. Odwiedzając te rejony, przygotujcie się na możliwość spotkania z dużą ilością insektów!

Parking

Jeżeli nie czujecie się pewnie w ruchu ulicznym w Marsylii, lepiej unikajcie centrum. Wiele z wąskich uliczek jest jednokierunkowych i przez to trudno się tutaj odnaleźć. Latem, miasto jest bardzo wypełnione, a przez to znalezienie miejsce do zaprkowania może być trudne. Na szczęście, istnieje wiele krytych parkingów w samym centrum, ale także poza nim, gdzie możecie pozostawić wypożyczone auto za racjonalną stawkę.

Lotnisko w Marsylii

Lotnisko w Marsylii znajduje się 25 km na północny zachód od miasta. Lotnisko Aéroport Marseille Provence posiada dwa terminale: Terminal 1 obsługuje loty międzynarodowe a Terminal 3-4 te krajowe. Lotnisko leży wzdłuż trasy N-113. Z Marsylii, możecie dojechać do lotniska korzystając z trasy A-55, następnie A-7 w stronę Avignon, a potem jadąc aż do zjazdu D9. Jest on wyraźnie oznaczony

 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Marsylia