• Opnie klientów 10 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny

Wynajem samochodów Melbourne

Szukaj, porównaj i rezerwuj!

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • Ponad 500 000 rezerwacji Ponad pół miliona osób skorzystało przed Tobą 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
 • 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wynajem samochodów Melbourne

Wynajęcie samochodu w m. Melbourne za pośrednictwem Wynajem-Samochodow.com jest proste, szybkie i przejrzyste. Przedstawiamy najkorzystniejszy wybór z bogatej oferty samochodów do wynajęcia z 125 krajów i 17 000 miejsc na całym świecie. Oferujemy wynajem samochodów all-inclusive w m. Melbourne po najniższych cenach i z gwarancją najlepszej obsługi!

Promocje na wynajem samochodów w Melbourne

Niezależnie od tego, czy szukasz małego samochodu na wynajem czy vana dla całej rodziny, zawsze oferujemy odpowiednie auta w najniższej cenie. Poniżej prezentujemy kilka przykładów z naszej oferty w Melbourne.

Rodzaj samochodu
Mini
Ekonomiczna
Kompaktowa
Średnia
Standardowa
Full-size
Luksusowa
Kombi
Van pasażerski
SUV
Napęd elektryczny

Wypożyczalnie samochodów w Melbourne

Poniżej wyszczególniono najlepiej oceniane wypożyczalnie samochodów w Melbourne. Za pomocą jednego wyszukiwania porównaj wszystkie opinie i ceny tych wypożyczalni.

 • Hertz

  9.3 (6964)
  Od zł 175 / dzień
 • Bargain Car Rentals

  8.9 (20)
  Od zł 75 / dzień
 • Europcar

  8.9 (8219)
  Od zł 151 / dzień
 • Enterprise

  8.7 (1962)
  Od zł 168 / dzień
 • Budget

  8.6 (9731)
  Od zł 143 / dzień
 • Alamo

  8.5 (8779)
  Od zł 166 / dzień
 • Thrifty

  8.3 (5557)
  Od zł 178 / dzień
 • Sixt

  8 (3402)
  Od zł 193 / dzień
 • East Coast Car Rentals

  8 (130)
  Od zł 86 / dzień
 • Avis

  7.8 (6045)
  Od zł 164 / dzień
 • Ace Rental Cars

  6.7 (14)
  Od zł 141 / dzień
 • National Car Rental

  8.5 (405)
  Brak dostępnych taryf
 • FireFly Car Rental

  7.4 (3848)
  Brak dostępnych taryf
 • Alpha Car Hire

  Brak recenzji
  Brak dostępnych taryf
 • Keddy By Europcar

  7.8 (3445)
  Od zł 177 / dzień
 • Green Motion

  7.6 (1929)
  Brak dostępnych taryf
 • Britz Motorhomes

  Brak recenzji
  Brak dostępnych taryf
 • Dollar Rent a Car

  8.2 (4421)
  Od zł 176 / dzień

Kiedy zarezerwować wypożyczenie samochodu w Melbourne?

Wypożyczalnie samochodów w pobliżu Melbourne

 

Wynajem samochodu w m. Melbourne

Wynajem-Samochodow.com Wynajem Samochodów Melbourne porównuje ceny wypożyczalni samochodów w następujacych lokalizacjach:

50-54 Clarendon St
56-58 Clarendon St

Informacje o Melbourne

Melbourne to rozległe, nowoczasne i kosmopolityczne miasto. Lokalna ludność uważa, że ich miasto jest o wiele lepsze niż jego wieczny rywal, Sydney, podczas gdy mieszkańcy tego drugiego są kompletnie odmiennego zdania. Niezależnie od tego, gdzie leży prawda, w stolicy australijskiego stanu Wiktoria znajdziecie masę rzeczy do robienia.

Pomimo iż centrum miasta jest zdominowane przez wieżowce (nota bene naprawdę wyróżniające się piękną architekturą), niemal wszędzie można nadal znaleźć pozostałości epoki kolonialnej. Najbardziej wyraziste przykłady przykuwają wzrok wzdłuż Ulica Collins, gdzie znajduje się m.in. Blick Arcade, galeria handlowa utrzymana w wiktoriańskim stylu.Old Royal Mint na ulicy William to również wzór tegoż nurtu w architekturze. A co powiecie na stare więzienie, Old Melbourne Goal , otwarte dla zwiedzających i gdzie można zobaczyć między innymi maskę pośmiertną sławnego przywódcy gandu Ned'a Kelly'ego.

Przepełniony zielenią krajobraz Melbourne to również nawiązanie do brytyjskiej historii miasta. Nie ma chyba miejsca, gdzie jest to bardziej widoczne niż w Ogrody Fitzroy, które sa zaprojektowane w taki sposób iż przedstawiają brytyjską flagę, tzw. Union Jack. Muzeum Melbourne Museum, największe muzeum w Australii, znajduje się w Ogrody Carlton. Składa się ono z kilku części. Można w nim zobaczyć m.in. kopię lasu deszczowego oraz piękną kolekcję insektów oraz motyli. Galeria Dzieci zawiera olbrzymią Kostkę Rubika. Muzeum przedstawia także historię Melbourne oraz konia Phar Lap, najbardziej znanego konia wyścigowego w kraju.

Chińczycy odegrali dość znaczącą rolę w rozwoju Melbourne. Dotarli licznie do miasta w trakcie kiedy przeżywało ono gorączkę złota. Jak prawie wszędzie na świecie, stworzyli wówczas swoją dzielnicę. Chinatownznajduje się na wschodzie miasta i wabi mnóstwem chińskich sklepów i restauracji. Jedną z tutejszych atrakcji jest muzeum dedykowane historii chińskiej społeczności Melbourne.

Ultranowoczesny Plac Federacji jest czymś innym. To społeczne, kulturalne i handlowe centrum miasta. Kompleks można zwiedzać z przewodnikiem opowiadającym o jego architektrzurze. Wyróżnijącymi się atrakcjami są przede wszystkim Centrum Ian'a Potter'a w Galerii Narodowej Królowej Wiktorii, w której można podziwiać twórczość artystów australijskich (w tym aborygenów), oraz Australijskie Centrum Ruchomych Obrazów. Naprzeciw Placu Federacji stoiKatedra Św. Pawła, wybudowana pod koniec XIX wieku; stanowiąca silny kontrast z nowoczesną architekturą Placem Federacji.

Będąc na Skydeck na 88-ym piętrzeWieży Eureka można podziwiać piękny widok na Meblourne. Co więcej, na górze istnieje swego rodzaju "wybrzuszenie" ze szklaną podłogą (The Edge) dzięki czemu można praktycznie unosić się 300 metrów ponad Melbourne. Zdecydowanie nie polecamy osobom z lękiem wysokości!

.

Zoo Meblourne to najstarsze zoo w Australii. Obiekt szczyci się imitacją afrykańskiego lasu deszczowego zamieszkiwanego przez goryle, hipopotamy oraz lwy. Oczywiście w częsci ogrodu odtworzono busz z typowymi zwierzętami występującymi na kontynencie oraz skonstruowano dom motyli.

Muzeum Sztuki Nowoczesnej Heide oferuje zwiedzajacym naprawdę interesującą kolekcję miejscowej sztuki nowoczesnej. W szczególności warto zobaczyć park rzeźb znajdujący się w ogrodzie.

Miasto i jego okolice

Melbourne posiada drugi największy na świecie ogród botaniczny (zaraz po Kew Gardens w Londynie). Krolweskie Ogrody Botaniczne zajmuje obszar ponad 40 hektarów i znajduje się 2 kilometry na południe od centrum miasta.

Rzeźby Aborygenów w lesie na wschód od Meblourne są czymś szczególnym. Postaci są otoczone skałami oraz gigantycznymi paprociami w Sanktuarium William Ricketts. Możecie z łatwością dotrzeć do tego parku korzystając z wynajętego auta i jadąc malowniczą drogą C-415, która również z tego powodu nazywana jest Trasą Mount Dandenong .

W odległości około półtorej godziny od Melbourne leży wyjątkowy park przyrodniczy Wyspa Phillip'a. Jedną z miejscowych atrakcji jest Parada Pengwinów. Nie, to nie wytresowane pingiwiny, ale zwierzęta, które doczłapują się do swojego miejsca odpoczynku pod koniec każdego dnia. Gatunki mieszkające na i wokół Wyspy Phillip'a, to jeden z najmniejszych pingiwnów na świecie. Wyspa jest również siedzibą theCentrum Ochrony Misia Koala oraz Centrum Ochrony Fok, gdzie zamieszkuje największa australijska kolonia fok. Jadąc z Melbourne najlepiej dotrzeć do Phillip Island korzystając z autostrady M1, południowej Gippsland a następnie A420, która prowadzi aż do mostu na wyspę.

Podróż z Melbourne do Adelaide, na zachód od miasta, jest niesamowita. Jedziecie wzdłuż wybrzeża Wielka Trasa Oceaniczna przez parki przyrodnicze (Otway oraz Port Campbell) oraz wzdłuż formacji sklanej znanej jako Dwunastu Apostołów (chociaż aktualnie wydocznych jest tylko 8 figur).

Parking

Znalezienie miejsca do parkowania w Melbourne nie jest tak trudne. Parkowanie w mieście jest dozwolone tylko na określony czas, ale Melbourne posiada wiele parkingów grażowych. Istnieje ponad 140 takich obiektów z 70,00 miejsc postojowych. Zgodnie z danymi Urzedu Miasta nigdy nie jesteście dalej niż 200 metrów od parkingu

Lotnisko

Melbourne posiada dwa lotniska. Główny port lotniczy znajduje się w Tullamarine, 22 kilometry na północny zachód od miasta. Na miejsce można szybko dotrzeć samochodem korzystając z drogi Citylink biegnącej z centrum miasta aż do lotniska. Ponadto, port leży blisko zachodniej obwodnicy. Mniejsze lotnisko, Avalon, obsługuje jedynie loty krajowe, oferowane głównie przez tanie linie lotnicze i znajduje się 55 kilometrów na południowy zachód od miasta.

 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Melbourne